Sportovní soustředění milovníků běžek

Je již každoroční tradicí, že počátkem února vyráží skupina sportovců z našeho klubu na tzv. Winners Winter Camp a, pokud počasí dovolí, věnují se běžkám.

Letošní 17členná skupina si opravdu užila všeho, co bylo možné 👌😊

Počasí bylo nadstandardně příznivé, sněhu plno, běžkování parádní a v sobotu dokonce i den plný slunce, takže naprostá sportovní romantika.

V plánu bylo každý den odběhnout 15 – 18 km okruh a výběr trasy byl vždy famózní! Podvakrát jsme startovali na Modravě, jedenkrát z Kvildy a postupně jsme navštívili spoustu, zvlášť běžkařům, známých míst: Javoří pilu, Tříjezerní slať, Březník, Bučinu, Pramen Vltavy…. Přes celkem husté sněžení první dva dny nikdo „nepropadal trudomyslnosti“, za což jsme byli v sobotu odměněni jasným a slunečným dnem.

Sportovní soustředění je vždy skvělou akcí – spoustu sportu, smíchu, zábavy a čištění hlavy od starostí skvělých podobně naladěných lidí na krásném místě.

Letos jsme se vrátili zpět na Šumavu, přesněji na Čeňkovu pilu – a rozhodně ne naposled. Tohle místo je jako stvořené pro skupinu nadšenců běžek, sauny a pohody…  …tedy pro nás, Winners Znojmo! 😎

Winners Winter Camp 2023 (Šumava)
Malý výběr ze stovky fotek a selfie
A něco z přírody