O klubu WINNERS Znojmo

Sportovní klub WINNERS Znojmo vznikl na podzim roku 2017 zápisem do spolkového rejstříku, ale fakticky vznikal už více než rok předtím, kdy jsme se občas náhodně, občas cíleně, potkávali na závodech nebo při trénincích v okolí Znojma. Časem jsme si uvědomili, že to, co nás spojuje – sport – je pro nás obrovským pojítkem a životním stylem a že při jeho provozování chceme, aby každý z našeho okolí viděl, kdo jsme a co jsme dokázali. Že, tak jak je volně uvedeno v našem mottu, jsme dokázali i přeze všechna protivenství, co nám život přináší, vstát z gauče a začít běhat, jezdit na kole, cvičit… Že se z nás zkrátka stali vítězové nad leností a v mnoha případech vítězové samých nad sebou.

V názvu našeho klubu se pojí ono vítězství vstát a pustit se do sportování s vínem, neboť jsme ze Znojemska, kraje vína. Tak vznikl název WINNERS…

Je pro nás důležité, aby si každý z našich členů a kamarádů svůj sport užíval – ač to pro každého z nás znamená něco jiného. Někdo je zapáleným závodníkem, který podřizuje veškerý svůj volný čas tréninku s cílem co nejlepších úspěchů, pro další je sport popracovní regenerací nebo “vyčištěním hlavy”. Přesto jsme jeden tým, kde je jeden druhému oporou a parťákem.

Svou láskou ke sportu chceme “nakazit” co nejvíce lidí ze svého okolí, a proto se věnujeme nejen sportování, ale i pořádání různých sportovních akcí.

 

WINNERS Znojmo z.s.

Nový Šaldorf 207
67181 Znojmo

IČO: 06603262

Výpis ze spolkového rejstříku