Maraton z pohledu cyklistky
V pátek jsem měla možnost zažít něco opravdu výjimečného. Ne jako běžec, ale jako cyklista – support pro tři naše holky z Winners Znojmo, které se postavily na maraton. A musím říct, že to byl pro mě neskutečně silný zážitek. Holky zvládly 42,2 km v podmínkách, kdy bylo pár stupňů nad nulou a foukal nepříjemný…
Více
