Kalendář

Led
19
So
2019
Winter Run Brno
Led 19 @ 11:30
Led
24
Čt
2019
Zimní běžkařské soustředění
Led 24 – Led 27 celý den
Bře
22
2019
Večerní výběh Gránicemi a historickým centrem
Bře 22 @ 18:00
Večerní výběh Gránicemi a historickým centrem @ Vodácké centrum Stará vodárna

🔜 Malí i dospělí běžci, přidejte se k našemu společnému běhu Gránicemi. 🏃‍♀️ V pátek 22. března se na vás budou těšit partneři Jarních Dnů zdraví ve Znojmě, sportovní klub Winners Nový Šaldorf! Běh s dětmi začne v 18:00, druhý běh – náročnější pro dospělé – odstartujeme hned poté!

Na děti bude za zdolání trasy čekat zasloužená odměna!

Dny zdraví patří mezi jednu ze základních celostátních komunitních kampaní, kterou pořádají členská města v rámci Národní sítě Zdravých měst. Hlavním cílem je zajímavou formou informovat občany o tom, jak správně pečovat o své zdraví, jak je možné předcházet zdravotním potížím a zároveň jim také nabídnout aktivity, které mohou dlouhodobě přispívat k jejich fyzické i duševní pohodě. Více informací na www.znojmo-zdravemesto.cz.

Bře
24
Ne
2019
Na kole za sousedy (Jarní Dny zdraví)
Bře 24 @ 10:00
Na kole za sousedy (Jarní Dny zdraví) @ Nový Šaldorf

Začátek cyklovyjížďky bude v 10:00h na přechodu na Hatích. Tam každý dorazí buď po vlastní ose, nechá se dovézt a nebo lze využít cyklobus, který sveze učastníky z parkoviště U jasanů v Novém Šaldorfě. Sraz na parkovišti je v 9:30h, ale pouze pro ty, kteří se do 17. března registrovali jako zájemci o odvoz. My ostatní se potkáme až na Hatích 😉

Odsud se pak vydáme na pohodovou vyjížďku rakouským příhraničím. Sklepními uličkami a vinohrady po krásných zpevněných cestách doputujeme až zpět na hranici, tentokrát na vyhlídku nad Ječmeništěm, kde nás bude čekat malé občerstvení. Po krátké přestávce, nabrání sil a vyfocení pár fotografií se vydáme přes Dyjákovičky, Vrbovec a Načeratice zpět na parkoviště v Novém Šaldorfě.
Celá trasa měří 30km a jak už účastníci naší podzimní vyjížďky znají, pojedeme pomalým a pohodovým tempem.

Bře
30
So
2019
Trofeo Cinelli Velká cena Hlohovce
Bře 30 @ 10:00
Trofeo Cinelli Velká cena Hlohovce @ Hlohovec, okres Břeclav

Závod navazuje na bohatou minulost ze 70. – 80. let, kdy do Hlohovce jezdila kompletní československá špička cyklistů k jarním nominačním závodům na Závod Míru. V roce 2011 jsme díky podpoře hlohoveckých radních, rodáků a především sponzorů tuto tradici obnovili a opět jsme se stali “otvírákem” cyklistické sezóny, tedy prvním jarním závodem v Čechách a na Moravě.

CityTrail Pod lampami (Jarní Dny zdraví)
Bře 30 @ 19:00
CityTrail Pod lampami (Jarní Dny zdraví) @ Vodácké centrum Stará vodárna

V rámci Jarních dnů zdraví, které město Znojmo každoročně pořádá, připravujeme běžecký závod pro amatéry a nadšence večerním Znojmem.
Start a cíl závodu bude U obří hlavy a trať závodníky provede nejkrásnějšími historickými uličkami našeho města.

Bližší podrobnosti zde >>